דורית גנור

עורכת וידאו

את עולם העריכה גיליתי די במקרה והתאהבתי עד כלות.

זה הדבר היחיד שגורם לי לשכוח שאני רעבה ולהשאר ערה עד 4 בבוקר. 

 

עבורי עריכה היא שילוב של מיומנויות- בראש ובראשונה היכולת לספר סיפור, ניתוח כירורגי של רגשות, עין אסתטית, אוזן מוזיקלית ויד טכנית, אבל גם היכולת לעבוד בשיתוף פעולה עם יוצרים- במאים ומפיקים יחד עם היכולת לקבל החלטות אומנותיות באופן עצמאי. 

 

בשנים האחרונות ערכתי חומרים מז'אנרים שונים כמו חדשות, תוכניות ריאליטי, טקסים ממלכתיים, קליפים דוקומנטריים ומוזיקליים וכן סרטים עלילתיים קצרים. 

הניסיון המגוון שצברתי מיתרגם מצוין לשלב הבא שאליו אני מכוונת- דרמות עלילתיות. אני יודעת מה זה אומר לעבוד תחת לחץ, תוך תיאום עם מחלקות שונות - אונליין, גרפיקה, סאונד ולספק את הסחורה בתוך שעות ספורות. הייתי שם. 

כמו כן העבודה שעשיתי בריאליטי, חדשות ודוקומנטרי לימדה אותי איך ליצור סיפור גם כאשר אין תסריט מוכן מראש, אז כשעולה הצורך לזהות בעיות של נרטיב אני בטוחה ביכולת שלי לתקן אותן.

אבל יותר מהכל, למדתי את החשיבות של להיות עורכת שעובדת בשיתוף פעולה עם צוות של עורכים. אני יודעת שכדי להיות עורכת ראפקאט בדרמה עלילתית העבודה שלי צריכה להיות בלתי נראית - העורכים יכולים להתרכז בעריכה וכל השאר מתרחש מאחורי הקלעים. עם זאת, אני פורחת גם ברגעים שבהם נדרש שיתוף פעולה יצירתי, במידה והעורכים זקוקים לפידבק. זה תהליך שאהוב עליי במיוחד בעבודת צוות. 

אשמח להיות חלק מהסיפור שלכם.